Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου, 28 και 29 Νοεμβρίου 2015

Με μοναδικό στόχο τη νίκη, η ομάδα της Κοζάνης φιλοξενεί την Κυριακή 29 Νοεμβρίου 2015 στις 3μμ. τον Λαγκαδά, στο ντέρμπι ουραγών του πρώτου ομίλου της Γ΄ εθνικής. Την ίδια ώρα, για τη 13η αγωνιστική του πρωταθλήματος, εκτός έδρας θα παίξουν,  ο Εορδαϊκός με την Καβάλα και η Θύελλα Φιλώτα με τον Έβρο Σουφλίου.

Κανονικά συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο, 28 και 29 Νοεμβρίου 2015 τα τοπικά πρωταθλήματα στις τέσσερις Ενώσεις Ποδοσφαιρικών Σωματείων της Δυτικής Μακεδονίας.

-Για την 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος μπάσκετ Β΄ εθνικής κατηγορίας το Άργος Ορεστικό θα υποδεχτεί τον Πολύγυρο και η Καστοριά θα παίξει εκτός έδρας με τους Τιτάνες Παλαμά.

-Το γειτονικό ντέρμπι, Διόσκουρων Κοζάνης – Πρωτέα Γρεβενών, ξεχωρίζει στο πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος μπάσκετ Γ΄ εθνικής, στον 3ο όμιλο. Για την ίδια αγωνιστική ο ΓΣ Σιάτιστας θα αντιμετωπίσει στον Εύοσμο τον Αίαντα και ο Αριστοτέλης Φλώρινας θα παίξει στο Πολύκαστρο  με τον Εύαθλο.

-Με την 5η αγωνιστική στην Α΄ και την 4η  αγωνιστική στη Β΄ κατηγορία ανδρών, συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της Ένωσης Καλαθοσφαιρικών Σωματείων Δυτικής Μακεδονίας.

-Στο πλαίσιο της Α΄ φάσης κυπέλλου χάντμπολ γυναικών ο Αρίων Πτολεμαϊδας θα φιλοξενήσει την Αναγέννηση Άρτας, το Σάββατο 28/11/2015, στις 4 το απόγευμα.

 

 

Ημέρα / Ώρα ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

29/11/2015. 3μμ. Καβάλα – Εορδαϊκός
΄΄ Κοζάνη – Λαγκαδάς
΄΄ Έβρος Σουφλίου – Θύελλα Φιλώτα
΄΄ Απόλλων Κρύας Βρύσης-Δόξα Δράμας
΄΄ Απόλλων Καλαμαριάς -Νέστος Χρυσούπολης
΄΄ Εθνικός Σερρών – Εθνικός Αγιονερίου
΄΄ Άρης – Καμπανιακός
΄΄ Εθνικός Αλεξ/πολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ρεπό: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 

 

Ημέρα / Ώρα ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28/11/2015 3μμ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ –  ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
΄΄ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
΄΄ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ
΄΄ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
΄΄ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
΄΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΪΟΥ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
΄΄ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
29/11/2015 3:30 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – ΒΕΛΒΕΝΤΟ

 

 

Ημέρα / Ώρα ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ –Β1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

10ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

29/11/2015  3μμ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ – ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑ
΄΄ Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ – Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
΄΄ Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ
΄΄ Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
΄΄ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
΄΄ ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ – ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ
΄΄ Α.Ο. ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ

 

 

Ημέρα / Ώρα ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ –Β2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

10ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28/11/2015  3μμ. ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ
΄΄ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ –  ΓΑΛΑΤΙΝΗ
΄΄ ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ
΄΄ ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
΄΄ Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
29/11/2015  11π. ΚΟΖΑΝΗ 2004 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
29/11/2015 3μμ. ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ

 

 

Ημέρα / Ώρα ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

10ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28/11/2015  3μμ. Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ – ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
΄΄ Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
29/11/2015  3μμ. κ ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
΄΄ ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
΄΄ ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ
΄΄ ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ
΄΄ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

 

 

Ημέρα / Ώρα ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ –Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28/10/2015  3μμ. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
΄΄ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
29/11/2015 3μμ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΆΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
΄΄ ΆΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
΄΄ ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
Ρεπό ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ

 

 

Ημέρα / Ώρα ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28/11/2015 3μμ. ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΑΣ ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
΄΄ ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ
΄΄ ΒΟΡΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
29/11/2015 3μμ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ
΄΄ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑΣ
Ρεπό ΕΛΛΑΣ ΆΝΩ ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ

 

 

Ημέρα / Ώρα ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

10ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28/11/2015 3μμ. ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ
΄΄ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΝΗΣΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
29/11/2015 3μμ. ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – Μ. ΑΛΕΞ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ
΄΄ ΘΗΣΕΑΣ ΠΟΛΥΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

 

 

Ημέρα / Ώρα ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

10ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28/11/2015 3μμ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΚΑΣΤΩΡ
΄΄ ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
΄΄ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ – ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
΄΄ ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
΄΄ ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
΄΄ ΚΡΟΝΟΣ – ΑΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
΄΄ ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ – ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

 

Ημέρα / Ώρα ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

29/11/2015 3μμ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
΄΄ ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ –  ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
΄΄ ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
΄΄ ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ – ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΡΕΠΟ: ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ

 

 

Ημέρα / Ώρα ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ- Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28/11/2015 3μμ. ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ – ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΟΥ
΄΄ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ –  ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
΄΄ ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΡΟΥ
΄΄ ΚΑΜΒΟΥΝΙΑΚΟΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ – ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
29/11/2015 3μμ. ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
ΡΕΠΟ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ

 

 

Ημέρα / Ώρα ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ- Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28/11/2015 3μμ. Μ.Θ.ΚΝΙΔΗΣ –  ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
29/11/2015 3μμ. ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΚΙΒΩΤΟΥ – ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
Αναβολή Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ  – Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

 

 

Ημέρα / Ώρα ΜΠΑΣΚΕΤ Β΄ ΕΘΝΙΚΗ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

29/11/15. 5μμ. ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ
΄΄ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
΄΄ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΝΑΤΟΛΙΑ
΄΄ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΕΥΚΑΡΠΙΑ
΄΄ ΑΓΡΙΝΙΟ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
΄΄ ΕΑΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
΄΄ ΣΤΡΑΤΩΝΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ρεπό ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

 

Ημέρα / Ώρα ΜΠΑΣΚΕΤ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ – Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

29/11/2015 5μμ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
΄΄ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΣΙΑΤΙΣΤΑ
΄΄ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ  – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
΄΄ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΜΕΛΙΚΗ
΄΄ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΡΕΠΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΡΕΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ

 

 

Ημέρα / Ώρα ΜΠΑΣΚΕΤ – ΕΚΑΣΔΥΜ – Α΄ ΑΝΔΡΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28/11/2015. 7μμ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
28/11/2015. 7μμ. ΑΜΥΝΤΑΣ ΣΚΟΠΙΑΣ  – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
28/11/2015. 8μμ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
29/11/2015. 7μμ.  ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

 

 

Ημέρα / Ώρα ΜΠΑΣΚΕΤ – ΕΚΑΣΔΥΜ – Β΄ ΑΝΔΡΩΝ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28/11/2015. 7μμ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖ. – ΔΥΝΑΜΙΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
29/11/2015. 3μμ. ΦΟΙΝΙΞ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ  ΠΕΡΔΙΚΑ
ΡΕΠΟ ΑΡΗΣ ΑΤΡΑΠΟΥ

 

 

Ημέρα / Ώρα ΜΠΑΣΚΕΤ – ΕΚΑΣΔΥΜ – Β΄ ΑΝΔΡΩΝ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

29/11/2015. 2μμ. ΝΕΑΠΟΛΗ – ΚΟΖΑΝΗ 2006
29/11/2015. 5μμ. ΑΝΑΓ/ΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ –ΑΝΑΓ/ΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ
ΡΕΠΟ ΠΑΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

 

Ημέρα / Ώρα ΧΑΝΤΜΠΟΛ – Α2 ΑΝΔΡΩΝ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28/11/2015.  6μμ. Αρίων Πτολεμαϊδας- Ζαφειράκης Νάουσας
28/11/2015.  6μμ. Δράμα – Άρης
28/11/2015.  6μμ. Πρωτέας Άρτας- Δίας Πολίχνης
28/11/2015.  6μμ. ΓΑΣ Κιλκίς- ΑΕΣΧ Πυλαίας
28/11/2015.  7:30 Ασπίδα Ξάνθης- ΑΟ Ιωαννίνων

 

 

Ημέρα / Ώρα ΧΑΝΤΜΠΟΛ – Β΄ ΑΝΔΡΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28/11/2015.  4μμ. ΑΟ Κοζάνης- ΑΟΑ Καστοριάς
29/11/2015.  12μ. Άνω Πόλη Άρτας- Αμύντας Αμυνταίου
29/11/2015.  3μμ. Θησέας Λεχόβου- Φαίακας Κέρκυρας

 

ΧΑΝΤΜΟΛ: Κύπελλο Γυναικών

Στο Κύπελλο Ελλάδος Γυναικών 2015-2016 δήλωσαν συμμετοχή 10 ομάδες, οι οποίες είναι: Νέα Ιωνία, Αναγέννηση Άρτας, ΠΑΟΚ, Εθνικός Κοζάνης, Ορφέας Κατερίνης, Αμύντας Αμυνταίου, Παναιτωλικός, Κύκλωπες Αλεξ/πολης, Αρίων Πτολεμαΐδας και Φίλιππος Βέροιας. Μετά από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΟΧΕ, στην Α’ φάση (1ος γύρος) που θα διεξαχθεί 28-29 Νοεμβρίου 2015, θα αναμετρηθούν οι ομάδες: Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Φίλιππος Βέροιας και Αρίων Πτολεμαΐδας- Αναγέννηση Άρτας. Οι νικήτριες θα μπουν στην κληρωτίδα τον Δεκέμβριο μαζί με τις άλλες 6 ομάδες, ώστε να προκύψει η προημιτελική φάση που θα διεξαχθεί στις 9-10 Ιανουαρίου 2016.

Κύπελλο Γυναικών (1ος γύρος)

28/11/2015. 4μμ. Αρίων Πτολεμαϊδας- Αναγέννηση Άρτας

29/11/2015. 2μμ. Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης – Φίλιππος Βέροιας

 

 

Μοιράσου το άρθρο: