Για την επόμενη εβδομάδα (από 25 έως και 31 Μαΐου του έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα σε Ροδόπη και Ξάνθη:

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ 

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ  25/05/2020 Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά 17:00-23:00 Α.Τ.ΙΑΣΜΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)          

ΤΡΙΤΗ 26/05/2020 Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη,

 Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή.

                      17:00-23:00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 27/05/2020 Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, 

Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, 

Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο

  08:00-14:00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ 

  (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ 28/05/2020 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα,

 Κερασιά, Μοναστήρι

17:00-23:00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ 

  (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/05/2020 Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής, Μαρώνειας, Άγιος Χαράλαμπος, Προσκυνητές, Προφήτης Ηλιας                               

08:00-14:00

Α.Τ. ΣΑΠΩΝ

  (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/05/2020 Μεσούνη, Αίγειρος, Καλλίστη,

 Γλυφάδα, Παραλιακή ζώνη, Φαναρίου, 

Αρωγής, Μέσης

08:00-14:00 Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

 (ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

ΗΜΕΡΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ

25/5/2020

Α΄ΚΑΜ Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Γλαύκη 19.00 – 02.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Β΄ΚΑΜ Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι, Τοξότες,

 Γαλάνη,Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο

19.00 – 02.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και 

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΤΡΙΤΗ

26/5/2020

ΚΑΜ Κιμμέρια, Πηγάδια, Άκαρπο, Γρήγορο, Πολύσιτος, Βελοχώρι, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Σούνιο. 19.00 – 02.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ 

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ 

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

27/5/2020

ΚΑΜ Διομήδεια,Παλαιός και Νέος Ζυγός, Πετεινός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Μαγικό, Αυξέντιο,

 Παλαιό Κατράμιο, Λεύκη, Τοξότες, 

Γαλάνη, Μικρό και Μεγάλο Τυμπανο

19. 00  – 02.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ,  

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ και 

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΠΕΜΠΤΗ

28/5/2020

ΚΑΜ Πετείνος, Διομήδεια, Μαγικό, Παλαιός και

 Νέος Ζυγός,Φελώνη, Βαφέϊκα, Πηγάδια,

 Μάγγανα, Άβδηρα, Μυρωδάτο

19.00 – 02.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

29/5/2020

Α΄ΚΑΜ Κυψέλη, Μέλισσα, Εξοχή, Δέκαρχο, Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο, Κρεμαστή, Τοξότες, 

Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άβατο, 

Άγιος Αθανάσιος,Ν. Εράσμιο, Όλβιο

09.00 – 15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ 

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

Β΄ΚΑΜ Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη,

 Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα, 

Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα

09.00 – 15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΣΑΒΒΑΤΟ30/5/2020 Α΄ΚΑΜ Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Κομνηνά, Λυκοδρόμιο 09.00 – 15.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

Β΄ΚΑΜ Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Σήμαντρα, Γρήγορο, Φίλια, Σούνιο, Πολύσιτος, Σέλινο, Συδινή,

Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό

09.00 – 15.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

Μοιράσου το άρθρο: