Για την επόμενη εβδομάδα (από 8 έως και 14 Ιουνίου του έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης σε Ροδόπη και Ξάνθη θα είναι τα ακόλουθα:

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ 

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΤΡΙΤΗ 09/06/2020 Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη,

 Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή.

                                17:00-23:00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 10/06/2020 Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, 

Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, 

Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο

17:00-23:00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ 

  (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ 11/06/2020 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, 

Κέχρος, Χαμηλό, Άνω και Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα,

 Κερασιά, Μοναστήρι

08:00-14:00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ 

  (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/06/2020 Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής – 

Μαρώνειας -Άγιος Χαράλαμπος – Προσκυνητές -Προφήτης Ηλίας

                              

08:00-14:00

Α.Τ. ΣΑΠΩΝ  (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/06/2020 Μεσούνη, Αίγειρος, Καλλίστη, 

Γλυφάδα, Παραλιακή ζώνη

Φαναρίου – Αρωγής – Μέσης

17:00-00:00                                                         

Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

 (ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

ΗΜΕΡΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ

08/06/2020

Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι, Τοξότες, Γαλάνη,Μεγάλο και Μικρό Τύμπανο 19.00-02.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΤΡΙΤΗ

09/06/2020

Κιμμέρια, Πηγάδια, Άκαρπο, Γρήγορο,

Πολύσιτος, Βελοχώρι, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Σούνιο

19.00-02.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

10/06/2020

Κυψέλη, Μέλισσα, Εξοχή, Δέκαρχο, Μεγάλο και Μικρό Τύμπανο, Κρεμαστή, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άβατο, Άγιος Αθανάσιος, Ν. Εράσμιο, Όλβιο 09.00-15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ

11/06/2020

Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω και Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Κομνηνά, Λυκοδρόμιο 08.00-15.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

12/06/2020

Σμίνθη, Μύκη, Γοργόνα, Σάτρες, Τέμενος 09.00-15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/06/2020

Α΄ΚΑΜ Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Όλβιο, Άβατο, Τοξότες, Γαλάνη, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μεγάλο και Μικρό Τύμπανο 19.00-02.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

Β΄ΚΑΜ Mελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη 19.00-02.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

Μοιράσου το άρθρο: