ΔΗΜΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
Συνδυασμοί και υποψήφιοι δήμαρχοι και δημοτικοί σύμβουλοι
Α. Συνδυασμός: «ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΜΑΖΙ», με επικεφαλής την Τερζοπούλου – Τζινιέρη Αθηνά του Βασιλείου
Εκλογική Περιφέρεια Αγίας Παρασκευής
- ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΙΣΣΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Βερμίου
- ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΔΗΜΤΣΑ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΓΕΣΘΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
- ΤΣΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΤΣΙΑΡΤΣΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Βλάστης
- ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Μουρικίου
- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
- ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
- ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ – ΛΕΚΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΓΓΕΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΜΠΙΓΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
- ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Πτολεμαΐδας
- ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΒΕΛΟΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
- ΒΕΡΙΚΟΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΓΑΛΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΔΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ) του ΔΑΝΙΗΛ
- ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΡΙΝΓΚΟ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
- ΔΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΖΟΛΩΤΑ ΩΡΑΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΙΤΣΚΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΚΑΛΑΒΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ – ΣΙΑΠΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΚΑΡΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
- ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ
- ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΚΩΤΣΙΔΟΥ- ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ
- ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΗ
- ΛΙΟΛΙΟΥ- ΕΞΑΚΟΥΣΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΛΑΖΑΡΟΥ
- ΜΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΜΙΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
- ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΣΙΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΟΣΜΑ
- ΣΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
- ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΣΤΕΦΑΝΟΓΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΗΛΙΑ
- ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
- ΤΑΪΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
- ΤΡΑΧΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
- ΤΣΑΒΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΞΑΝΑ (ΞΕΝΙΑ) του ΒΙΚΤΩΡ
- ΤΣΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
- ΧΑΣΙΩΤΗ – ΤΣΙΣΜΑΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
Β. Συνδυασμός: «ΕΝΩΜΕΝΗ ΕΟΡΔΑΙΑ – ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ», με επικεφαλής τον Πλακεντά Παναγιώτη του Νικολάου
Εκλογική Περιφέρεια Αγίας Παρασκευής
- ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΘΩΜΑ
- ΧΡΗΣΤΟΥ – ΗΤΣΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Βερμίου
- ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
- ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Βλάστης
- ΚΥΡΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΠΡΑΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΓΙΑΝΝΩΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Μουρικίου
- ΔΙΛΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΚΑΠΟΥΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
- ΣΟΛΑΧΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
Εκλογική Περιφέρεια Πτολεμαΐδας
- ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΑΠΟΣΕΡΚΟΓΛΟΥ-ΤΟΥΛΟΥΜΕΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΒΥΡΛΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
- ΘΩΜΑ-ΙΩΑΝΝΟΥ ΡΑΧΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΚΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
- ΚΑΛΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΙΩΤΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΣΩΚΡΑΤΗ
- ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
- ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΚΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΕΣΚΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ
- ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
- ΚΙΟΥΡΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
- ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
- ΚΟΡΥΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΣΥΜΕΩΝ
- ΛΕΜΟΝΗ-ΤΣΕΠΡΑΗΛΙΔΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ (ΕΥΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
- ΛΟΦΤΣΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ
- ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
- ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΦΑΣΟΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΠΟΛΙΤΙΔΟΥ-ΠΕΪΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΗΤΑ
- ΣΑΚΟΥΛΕΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΣΕΡΣΕΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΟΥΚΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
- ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΣΠΕΝΤΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
- ΤΖΩΒΑΪΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
- ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΤΣΙΩΤΣΙΟΥ-ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΟΣΜΑ
- ΧΑΡΑΚΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ
- ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
Γ. Συνδυασμός: «ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ», με επικεφαλής την Ανδρονικίδου Ιωάννα του Γεωργίου
Εκλογική Περιφέρεια Αγίας Παρασκευής
1.ΤΟΡΟΜΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
Εκλογική Περιφέρεια Βερμίου
- ΓΟΥΡΟΥΤΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΛΥΓΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Εκλογική Περιφέρεια Βλάστης
- ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Μουρικίου
- ΧΑΪΤΑ ΑΓΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Πτολεμαΐδας
- ΑΜΠΑΡΤΖΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΣΑΒΒΑ
- ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
- ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
- ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
- ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
- ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
- ΚΑΣΙΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
- ΚΑΣΠΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10.ΚΕΝΤΕΠΟΖΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
11.ΚΛΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
12.ΚΟΘΕΡΕ ΜΟΝΙΚΑ του ΡΕΤΖΕΠ
13.ΚΟΪΜΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ
- ΛΙΑΜΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΜΑΝΩΛΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
- ΜΟΡΑΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΤΟΥΛΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ
- ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
- ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΤΣΕΛΕΓΓΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΤΣΟΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ – ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
Δ. Συνδυασμός: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΟΡΔΑΙΑΣ», με επικεφαλής την Χόλμπα Αντωνία του Γεωργίου
Εκλογική Περιφέρεια Αγίας Παρασκευής
- ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
- ΜΕΝΤΕΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Βερμίου
- ΜΠΕΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Βλάστης
- ΝΤΟΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ
Εκλογική Περιφέρεια Μουρικίου
- ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΔΟΥ – ΜΙΜΙΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
- ΣΤΡΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΤΑΤΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
- ΤΖΙΜΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΧΑΛΕΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Πτολεμαΐδας
- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΑΝΤΩΝΕΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΛΕΩΝΟΡΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
- ΔΕΝΕΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
- ΔΕΡΒΕΝΙΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
- ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
- ΚΑΪΣΙΔΟΥ – ΛΙΑΜΗ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
- ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
- ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΚΑΛΦΑΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΡΑΠΩΝΤΟΣ
- ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ
- ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
- ΚΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΚΟΣΜΙΔΟΥ – ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
- ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ
- ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΣΑΑΚ
- ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
- ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
- ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
- ΝΙΚΗΤΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
- ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
- ΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
- ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ (ΦΙΛΙΩ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΡΑΜΑΔΑΝΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΣΤΑΓΚΟΥ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΚΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
- ΤΟΝΤΟΡΕΣΚ – ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ του ΙΩΣΗΦ
- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
- ΤΣΑΚΩΝΑ – ΤΣΑΡΟΥΧΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΤΣΑΡΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ
- ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
- ΧΙΔΗΡΙΔΟΥ – ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΑΒΒΑ
Ε. Συνδυασμός: «ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ», με επικεφαλής τον Κοκκινίδη Ευστάθιο του Ιωσήφ
Εκλογική Περιφέρεια Αγίας Παρασκευής
- ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΡΩΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Εκλογική Περιφέρεια Βερμίου
- ΑΣΡΑΦ-ΝΕΣΑΝΤ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΑΜΙΝΤ
- ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΤΣΟΚΤΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΣΗΦ
Εκλογική Περιφέρεια Βλάστης
- ΚΑΡΑΛΑΖΟΥ ΑΦΕΝΤΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΤΖΙΟΥΦΑ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
Εκλογική Περιφέρεια Μουρικίου
- ΑΜΟΙΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Πτολεμαΐδας
- ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
- ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΑΜΟΙΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΑΣΗΜΟΓΛΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΒΕΛΗΜΑΧΙΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΓΚΟΚΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΙΤΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
- ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΚΕΣΚΙΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
- ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΑΝΙΑ
- ΚΛΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΚΟΚΟΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
- ΚΥΜΠΡΙΚΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ
- ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
- ΜΗΤΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ
- ΜΠΑΜΠΙΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΜΠΑΝΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
- ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΠΟΓΑΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΠΟΥΡΛΙΑΚΑ–ΜΠΑΚΑΪΜΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
- ΣΟΛΑΧΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΥΜΕΩΝ
- ΤΟΣΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΗΛΙΑ
- ΤΟΥΡΤΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
- ΦΩΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
- ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
- ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ
ΣΤ. Συνδυασμός: «ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΟΡΔΑΙΑ», με επικεφαλής τον Καραβασίλη Ιωάννη του Κωνσταντίνου
Εκλογική Περιφέρεια Αγίας Παρασκευής
- ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
- ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΘΩΜΑ
Εκλογική Περιφέρεια Βερμίου
- ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΧΟΥΡΕΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Βλάστης
- ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Μουρικίου
- ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
- ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ
Εκλογική Περιφέρεια Πτολεμαΐδας
- ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
- ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΑΠΑΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΒΑΜΒΑΚΑ ΖΩΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΓΟΥΒΕΡΑΚΗ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΔΕΛΠΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
- ΔΑΒΙΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΔΑΝΙΛΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
- ΔΡΟΣΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΕΥΓΕΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ
- ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
- ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
- ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ
- ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
- ΚΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΛΟΥΤΣ ΜΑΡΙΑ του ΚΑΡΛ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΜΑΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΗΛΙΑ
- ΜΑΡΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΜΑΥΡΙΚΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΜΗΤΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
- ΜΗΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
- ΝΤΑΝΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
- ΠΕΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
- ΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
- ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΠΕΤΤΥ) του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
- ΣΕΒΑΣΤΟΥ – ΤΣΑΛΚΙΤΖΙΔΟΥ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΣΠΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΚΑ – ΑΡΙΣΤΟΓΗΤΩΝΟΣ
- ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ
- ΤΟΥΡΝΑ – ΜΑΝΤΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΑΒΒΑ
- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΤΡΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
- ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
Συνδυασμοί Συμβούλων κοινότητας με μόνιμο πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων
Α. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Κοινότητα Αγίου Χριστοφόρου
α. Συνδυασμός: «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΓΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΑΒΡΙΗΛ
- ΔΑΛΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
- ΚΟΛΤΣΑΚΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
- ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
- ΠΕΪΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΣΥΧΟΥΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΤΣΟΥΜΑΛΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
β. Συνδυασμός: «Η ΕΝΟΤΗΤΑ» «ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΚΟΤΖΙΑ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΜΗΤΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
γ. Συνδυασμός: «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΔΑΛΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
- ΜΠΑΚΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΜΠΑΚΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
- ΠΕΪΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Κοινότητα Ερμακιάς
Συνδυασμός: «ΕΡΜΑΚΙΑ : ΧΘΕΣ – ΣΗΜΕΡΑ – ΑΥΡΙΟ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΠΙΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΝΙΚΚΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΘΩΜΑ
- ΡΟΥΣΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
- ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Κοινότητα Καρυοχωρίου
Συνδυασμός: «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΚΑΘΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΚΟΥΤΟΥΚΛΕΡ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΜΕΝΤΕΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΣΤΑΜΑΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
Β) ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΕΡΜΙΟΥ
Κοινότητα Ανατολικού
α. Συνδυασμός: «ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ … ΑΛΛΙΩΣ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
- ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΚΑΡΜΕΝ του ΚΟΣΤΑΝΤΙΝ
- ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΑΡΑΚΟΥΛΑ ΜΑΡΚΗΣΙΑ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ
- ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
β. Συνδυασμός: «ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΙΝΟΥ
- ΛΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΠΑΡΕΣΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
- ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Κοινότητα Κομνηνών
Συνδυασμός: «Στα Κομνηνά ζούμε όλοι μαζί μπορούμε», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΗΡΑΚΛΗ
- ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
- ΠΟΥΛΑΣΟΥΧΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΤΣΙΛΦΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Κοινότητα Μεσόβουνου
Συνδυασμός: «ΜΕΣΟΒΟΥΝΟ – ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΜΝΗΜΗ – ΣΥΝΕΠΕΙΑ – ΔΟΥΛΕΙΑ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
- ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
- ΤΕΡΙΚΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
Κοινότητα Πύργων
Συνδυασμός: «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΓΟΥΣ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
- ΚΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
- ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΣΑΜΠΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
- ΣΙΩΨΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
Γ) ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ
Κοινότητα Αναρράχης
Συνδυασμός: «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
- ΛΑΡΧΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
- ΣΚΟΥΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΦΙΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Κοινότητα Άρδασσας
α. Συνδυασμός: «ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΣΕΛΙΔΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ «Η ΑΡΔΑΣΣΑ»», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΚΑΡΑΛΕΥΘΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΚΑΡΑΛΕΥΘΕΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
- ΚΕΜΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
- ΛΕΚΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΜΑΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
β. Συνδυασμός: «ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΒΡΥΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΚΕΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΙΤΩΝ
- ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του ΠΑΝΤΕΛΗ
- ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΥΣΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Κοινότητα Εμπορίου
α. Συνδυασμός: «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΔΑΛΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΘΩΜΑ
- ΖΙΩΓΑΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΚΛΙΑΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΠΑΠΑΝΑΟΥΜ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
- ΣΙΑΚΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ
- ΧΑΡΙΤΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
β. Συνδυασμός: «ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΒΟΥΡΙΝΑΡΗ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΙΤΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
- ΚΟΡΑΦΤΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΜΠΟΖΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΝΕΟΦΥΤΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥΛΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ
- ΤΖΙΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
Κοινότητα Μηλοχωρίου
α. Συνδυασμός: «ΜΗΛΟΧΩΡΙ – ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΩΡΑ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΟΥΚΑ
- ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
- ΚΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
- ΛΟΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΠΙΠΙΝΤΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
- ΡΑΔΟΥΝΙΣΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΤΣΟΥΧΝΙΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΛΕΟΝΙΚΟΥ
β. Συνδυασμός: «ΜΗΛΟΧΩΡΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΑΗΡΟΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΜΟΤΣΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΜΠΑΛΑΧΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΜΠΕΣΠΑΡΑ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΤΣΙΡΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Κοινότητα Φούφα
α. Συνδυασμός: «Ο ΦΟΥΦΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΓΙΟΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΚΟΥΤΕΛΙΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΣΗΦ
- ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΜΑΝΑΒΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΣΑΡΒΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΤΖΙΟΥΜΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
β. Συνδυασμός: «ΦΟΥΦΑΣ – ΕΝΟΤΗΤΑ – ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΒΟΡΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
- ΓΙΩΒΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΜΠΙΤΖΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΣΤΡΑΝΤΖΑ ΧΡΥΣΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΧΑΪΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
- ΧΑΪΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
Δ) ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
Κοινότητα Ασβεστόπετρας
α. Συνδυασμός: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΓΚΑΓΚΑΝΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΓΟΤΟΥΧΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
- ΚΕΣΚΙΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΚΟΤΖΑΦΙΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΤΕΡΖΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
β. Συνδυασμός: «ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΓΟΤΟΥΧΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΚΑΡΑΒΟΛΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΟΤΖΑΚΟΛΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
- ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΣΙΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
- ΣΙΣΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΤΣΙΩΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΟΣΜΑ
Κοινότητα Γαλάτειας
α. Συνδυασμός: «Για τον τόπο που μας αξίζει», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΑΛΠΑΝΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΒΟΥΤΑΛΗΣ ΠΟΡΦΥΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΛΕΜΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
- ΜΠΕΪΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
- ΣΑΡΙΔΟΥ – ΑΝΘΟΥΛΗ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΤΖΙΟΥΜΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
β. Συνδυασμός: «ΟΡΑΜΑ – ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΑΣΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
- ΔΕΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΚΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
- ΚΩΤΣΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ
- ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΡΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Κοινότητα Δροσερού
α. Συνδυασμός: «Η Νέα Γενιά αλλάζει πορεία», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΒΑΪΡΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΓΙΑΚΑΜΟΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ
- ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΚΑΡΑΓΑΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΧΑΡΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
β. Συνδυασμός: «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΘΕΜΕΛΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΤΕΠΕΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Κοινότητα Μαυροπηγής
α. Συνδυασμός: «Ανεξάρτητη Εναλλακτική Κίνηση Μαυροπηγής», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
- ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
- ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ
- ΝΙΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ
β. Συνδυασμός: «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΥΡΟΠΗΓΗ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΜΗΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΜΗΤΡΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Κοινότητα Ολυμπιάδας
α. Συνδυασμός: «Ολυμπιάδα ΜΠΡΟΣΤΑ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΒΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΘΥΜΙΑΝΗ ΝΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΚΑΤΣΑΛΗ ΦΑΝΗ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
- ΜΑΤΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΡΟΥΔΝΙΚΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ
- ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
- ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
β. Συνδυασμός: «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΔΗΜΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΠΕΡΔΙΚΑ
- ΘΑΝΑΣΚΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
- ΜΑΓΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
- ΤΙΜΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΧΑΝΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΥΜΕΩΝ
Κοινότητα Περδίκκα
α. Συνδυασμός: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΕΡΔΙΚΚΑ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
- ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
- ΦΙΛΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
β. Συνδυασμός: «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΡΔΙΚΚΑ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΚΕΜΕΡΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΚΙΟΥΠΤΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΗΤΑ
- ΜΗΤΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
- ΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΕΤΡΟΥ
- ΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
- ΤΣΙΦΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΤΣΟΥΦΟΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
γ. Συνδυασμός: «ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΑΡΣΕΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΖΔΡΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΦΙΛΛΙΠΠΟΥ
- ΖΕΓΚΛΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
- ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ
- ΣΑΡΝΑΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
- ΦΙΛΚΟ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Κοινότητα Προαστείου
α. Συνδυασμός: «ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΓΡΑΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
- ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΚΡΙΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΤΡΥΦΩΝΑ
- ΠΕΣΙΑΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
β. Συνδυασμός: «ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ – ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΙΤΣΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
- ΚΟΝΤΟΓΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
- ΚΟΡΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΥΖ. ΚΟΝΤΟΓΟΥΛΙΔΗ ΙΩΑΝΝΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΟΡΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ – ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΖΑΧΑΡΙΑ
- ΠΟΖΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΤΥΠΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΜΠΑΝΞ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
Κοινότητα Πτολεμαΐδας
α. Συνδυασμός: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ «Η Πτολεμαΐδα μπορεί»», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
- ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΕΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΖΩΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΚΟΝΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΣΑΑΚ του ΛΕΩΝΙΔΑ
- ΜΠΑΡΑΜΠΑΝΗ ΙΟΡΔΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ
- ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του ΑΝΕΣΤΗ
- ΤΣΑΚΙΛΤΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
β. Συνδυασμός: «ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ …», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΑΡΑΪΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
- ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΤΡΥΦΩΝ
- ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΛΙΟΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΠΟΥΛΑΣΙΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
- ΤΖΙΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ
- ΦΩΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ
- ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
γ. Συνδυασμός: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:
- ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ
- ΜΑΤΕΡΗ – ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΝΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
- ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΟΦΑΝΗ
- ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΣΑΚΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΣΠΥΡΟΛΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΗ του ΛΑΜΠΗ
Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας με μόνιμο πληθυσμό έως 300 κατοίκους
Α) ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Κοινότητας Σπηλιάς
- ΚΟΥΡΠΟΥΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Β) ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΛΑΣΤΗΣ
Κοινότητα Βλάστης
- ΔΑΛΑΚΙΟΥΡΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΤΖΙΟΥΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Γ) ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
Κοινότητα Κομάνου
- ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
- ΣΙΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Κοινότητα Πεντάβρυσου
- ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
- ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
Κοινότητα Πτελεώνος
- ΤΣΑΛΚΙΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΕΡΤ ΚΟΖΑΝΗΣ – Επιμέλεια: Μάκης Νασιάδης
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Twitter
Κάνε εγγραφή στο κανάλι μας στο Youtube
– Αναφέρεται ως πηγή το ertnews.gr στο σημείο όπου γίνεται η αναφορά.
– Στο τέλος του άρθρου ως Πηγή
– Σε ένα από τα δύο σημεία να υπάρχει ενεργός σύνδεσμος