ΔΗΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

Συνδυασμοί και υποψήφιοι δήμαρχοι και δημοτικοί σύμβουλοι

 

  1. Συνδυασμός: «ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΡΕΒΕΝΑ ΜΑΣ», με επικεφαλής τον Παλάσκα Κωνσταντίνο του Θωμά

Δημοτική Ενότητα Αβδέλλας

  1. ΖΕΡΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΠΙΑΧΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΒΙΟΡΕΛΗ

Δημοτική Ενότητα Αγίου Κοσμά

  1. ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΧΑΡΙΖΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Δημοτική Ενότητα Βεντζίου

  1. ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΣΗΜΑΚΗ
  3. ΤΣΙΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Γόργιανης

  1. ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  2. ΡΙΓΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Γρεβενών

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  2. ΒΟΥΒΑΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  3. ΓΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
  4. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΓΚΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΙΑΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΖΑΡΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΖΕΡΒΑ ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  10. ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  11. ΚΛΗΜΑΝΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  13. ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΝΘΟΥ
  14. ΛΕΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  15. ΛΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  16. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  17. ΜΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  18. ΝΤΑΓΚΟΥΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  19. ΝΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  20. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  21. ΠΟΡΑΒΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  22. ΣΙΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  23. ΣΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  24. ΤΖΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  25. ΤΖΑΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  26. ΤΖΗΜΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  27. ΤΣΕΝΤΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  28. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  29. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  30. ΨΕΥΤΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Δοτσικού

  1. ΒΕΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΠΟΥΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ηρακλεωτών

  1. ΓΙΑΓΚΟΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  2. ΚΑΛΕΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Θεόδωρου Ζιάκα

  1. ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  2. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Μεσολουρίου

  1. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  2. ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Περιβολίου

  1. ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δημοτική Ενότητα Σαμαρίνης

  1. ΜΗΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  2. ΠΑΛΑΣΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Σμίξης

  1. ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Φιλιππαίων

  1. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  2. ΤΟΥΛΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

  1. Συνδυασμός: «ΓΡΕΒΕΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΕΝΕΡΓΑ», με επικεφαλής τον Δασταμάνη Γεώργιο του Αθανασίου

Δημοτική Ενότητα Αβδέλλας

  1. ΓΟΥΛΙΑ ΜΑΛΑΜΑΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αγίου Κοσμά

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Βεντζίου

  1. ΒΑΡΔΑΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  2. ΓΚΟΤΖΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΕΤΑΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Γόργιανης

  1. ΣΙΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  2. ΧΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Γρεβενών

  1. ΑΔΑΜΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  2. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ‑ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΑΜΟΙΡΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΒΛΑΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΖΕΜΠΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
  8. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  9. ΚΑΝΟΥΤΑ‑ΠΑΠΠΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  10. ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΚΕΛΕΜΕΝΙ ΤΖΟΥΛΙΑ του ΚΡΙΣΤΑΚ
  12. ΚΙΖΗΡΙΔΟΥ‑ΤΣΙΑΛΤΑ ΑΓΑΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  14. ΛΙΟΛΙΟΥ‑ΤΖΗΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  15. ΜΑΧΑΙΡΑ‑ΝΤΙΝΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  16. ΜΗΤΣΙΑΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  17. ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  18. ΜΠΑΪΝΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  19. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  20. ΝΤΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  21. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
  22. ΠΑΣΧΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  23. ΠΟΛΥΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  24. ΡΑΠΤΗ‑ΣΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  25. ΣΠΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  26. ΤΖΑΛΟΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  27. ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  28. ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  29. ΤΣΙΟΤΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  30. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δημοτική Ενότητα Δοτσικού

  1. ΒΕΡΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  2. ΜΠΑΣΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ

Δημοτική Ενότητα Ηρακλεωτών

  1. ΔΑΥΪΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΙΟΣΣΕ‑ΔΡΟΣΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δημοτική Ενότητα Θεόδωρου Ζιάκα

  1. ΜΠΑΪΝΕΤΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΕΤΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Μεσολουρίου

  1. ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Δημοτική Ενότητα Περιβολίου

  1. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΤΕΓΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΣΑΪΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Σαμαρίνης

  1. ΚΙΑΚΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Σμίξης

  1. ΜΟΥΖΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Φιλιππαίων

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

  1. Συνδυασμός: «ΔΗΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ», με επικεφαλής τον Παπαδόπουλο Ιωάννη του Κωνσταντίνου

Δημοτική Ενότητα Αβδέλλας

  1. ΚΑΡΑΠΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΑΒΡΑΑΜ
  2. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΑΝΤΑ) του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ

Δημοτική Ενότητα Αγίου Κοσμά

  1. ΛΙΟΥΖΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  2. ΤΣΙΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Δημοτική Ενότητα Βεντζίου

  1. ΚΑΛΑΦΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  2. ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΡΙΚΑΡΔΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΗΛΙΑ
  3. ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Δημοτική Ενότητα Γόργιανης

  1. ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΜΠΑΜΙΧΑ ‑ ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Γρεβενών

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΒΛΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΒΛΕΤΣΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΒΡΑΒΟΣΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  5. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  6. ΔΡΟΒΑΤΖΗΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΗΛΙΑ ΜΑΛΑΜΑΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΙΤΤΗ ‑ ΠΑΠΑΛΙΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΛΕΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  12. ΛΙΟΣΑΤΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΛΙΟΥΜΠΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  14. ΛΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  15. ΜΑΡΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  16. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  17. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΝΙΖΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  19. ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  20. ΝΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  21. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  22. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  23. ΠΡΙΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  24. ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  25. ΣΑΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
  26. ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  27. ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ ΜΥΡΤΙΑ (ΜΥΡΤΩ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  28. ΤΣΑΜΠΑΡΔΟΥΚΑ ΑΡΕΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  29. ΤΣΙΜΠΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  30. ΦΑΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  31. Δημοτική Ενότητα Δοτσικού
  32. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ‑ ΤΣΑΚΣΤΑΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  33. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΦΑΝΗ‑ΣΙΛΒΙΑ του ΚΟΣΜΑ

Δημοτική Ενότητα Ηρακλεωτών

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΧΑΤΖΗΓΙΕΤΗΜ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Θεόδωρου Ζιάκα

  1. ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Μεσολουρίου

  1. ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Περιβολίου

  1. ΔΗΜΖΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΝΤΟΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Σαμαρίνης

  1. ΘΩΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΚΑΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Σμίξης

  1. ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΤΣΙΟΤΙΚΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

Δημοτική Ενότητα Φιλιππαίων

  1. ΝΤΑΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. Συνδυασμός: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ», με επικεφαλής την Ντάγκα Παναγιώτα του Χρήστου

Δημοτική Ενότητα Αβδέλλας

  1. ΛΙΑΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Αγίου Κοσμά

  1. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΟΛΕΤΣΟΥ‑ΚΛΕΙΣΙΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ‑ΡΟΥΛΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Δημοτική Ενότητα Βεντζίου

  1. ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΠΑΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Γόργιανης

  1. ΤΣΙΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Γρεβενών

  1. ΓΕΩΡΓΙΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΖΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΑΡΠΟΥΖΑ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΚΟΥΒΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  10. ΚΥΡΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΛΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  12. ΛΕΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  13. ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  14. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ‑ΖΙΩΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  15. ΜΙΧΟΥ ΛΟΛΑ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ
  16. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  17. ΜΠΟΥΓΑ ΜΑΡΙΚΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΝΑΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  19. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΡΒΑΣΙΟΥ
  20. ΝΟΥΣΙΑ ΜΑΙΡΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  21. ΡΟΤΣΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΟΣΜΑ
  22. ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
  23. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  24. ΤΖΟΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΘΩΜΑ
  25. ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  26. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΕΡΕΜΙΑ
  27. ΤΣΙΟΠΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Δοτσικού

  1. ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ηρακλεωτών

  1. ΑΝΘΙΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
  2. ΣΙΩΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δημοτική Ενότητα Θεόδωρου Ζιάκα

  1. ΚΑΤΣΑΝΙΚΟΥ‑ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΛΟΛΑ‑ΔΙΠΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δημοτική Ενότητα Μεσολουρίου

  1. ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Περιβολίου

  1. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΛΑΪΤΣΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δημοτική Ενότητα Σαμαρίνης

  1. ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Σμίξης

  1. ΓΙΤΣΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Φιλιππαίων

  1. ΝΤΑΓΚΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

  1. Συνδυασμός: «ΜΑΖΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ», με επικεφαλής τον Κουπτσίδη Δημοσθένη του Γερβασίου

Δημοτική Ενότητα Αβδέλλας

  1. ΛΕΝΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΛΥΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΑ

Δημοτική Ενότητα Αγίου Κοσμά

  1. ΓΚΟΥΛΕΤΣΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Βεντζίου

  1. ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΝΕΡΚΙΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ

Δημοτική Ενότητα Γόργιανης

  1. ΤΣΙΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΧΡΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Γρεβενών

  1. ΒΑΪΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ‑ΚΑΦΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΓΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΔΟΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΔΟΛΓΗΡΑΣ ΙΩΣΗΦ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΖΗΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  8. ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του ΑΝΕΣΤΗ
  9. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  11. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  12. ΚΟΡΑΒΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  13. ΚΟΥΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  14. ΚΥΡΑΤΖΗ‑ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  15. ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  16. ΚΩΣΤΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΛΑΪΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  18. ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  19. ΜΗΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  20. ΜΠΑΝΤΟΪΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  21. ΜΠΟΥΡΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  22. ΠΑΝΤΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  23. ΠΑΥΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  24. ΡΑΜΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  25. ΣΟΥΠΙΑΔΟΥ‑ΠΕΤΡΕΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  26. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  27. ΤΣΑΠΑΤΣΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ‑ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  28. ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  29. ΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  30. ΧΑΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Δοτσικού

  1. ΠΑΣΣΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΤΣΟΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Δημοτική Ενότητα Ηρακλεωτών

  1. ΑΝΘΙΜΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  2. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Θεόδωρου Ζιάκα

  1. ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΤΣΑΚΣΤΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Μεσολουρίου

  1. ΛΑΤΣΟΥ‑ΚΟΥΒΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΧΑΝΤΕ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Περιβολίου

  1. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΛΑΪΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Σαμαρίνης

  1. ΛΙΟΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΤΑΜΠΟΥΚΑΣ ΑΔΑΜΟΣ του ΘΩΜΑ

Δημοτική Ενότητα Σμίξης

  1. ΛΙΤΑΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΝΑΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Φιλιππαίων

  1. ΒΑΓΓΕΛΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟ
  2. ΚΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Συνδυασμοί υποψηφίων συμβούλων κοινότητας

 

Δημοτική Ενότητα Αβδέλλας

Κοινότητα Αβδέλλας

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΓΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΕΡΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΔΟΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Αγίου Κοσμά

Κοινότητα Αγίου Κοσμά

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  2. ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Δασυλλίου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Καληράχης

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΟΥΡΕΛΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΡΟΒΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  4. ΡΟΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Καλλονής

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΒΟΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Κοινότητα Κυδωνιών

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΓΑΚΗ ΚΩΣΤΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα Κυπαρισσίου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΤΣΟΥΦΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Μεγάρου

Συνδυασμός: «ΜΕΝΩ ΜΕΓΑΡΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΑΚΑΦΙΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΚΟΣΜΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΛΟΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  8. ΜΗΤΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα Οροπεδίου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΕΦΑΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΩΜΑ

Κοινότητα Τρικόρφου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΗΛΙΑ

 

Δημοτική Ενότητα Βεντζίου

Κοινότητα Εξάρχου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΒΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Κοινότητα Κέντρου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΑΒΡΑΑΜ
  2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΝΤΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Κνίδης

Συνδυασμός: «ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΙΣΟΝΟΜΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΓΚΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  4. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΧΟΝΔΡΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΦΩΛΙΝΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. Συνδυασμός: ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:
  7. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΔΑΥΙΔΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΜΟΥΡΑΤΙΟΥ
  9. ΖΑΒΟΠΟΥΛΟΥ‑ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΔΟΚΙΜΟΥ
  11. ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Παλαιοχωρίου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΑΝΤΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  3. ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  4. ΣΚΡΕΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα Ποντινής

Συνδυασμός: «ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΗΛΙΑ
  2. ΙΣΠΟΓΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΙΤΩΝΑ
  3. ΙΣΠΟΓΛΙΔΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  4. ΚΟΤΕΝΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ

Κοινότητα Πυλωρών

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  2. ΤΟΖΙΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ

Κοινότητα Σαρακήνας

Συνδυασμός: «ΒΕΝΤΖΙΑ ΜΑΖΙ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ
  2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ
  3. ΚΑΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΤΣΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Γόργιανης

Κοινότητα Καλλιθέας

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΧΗΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Κοινότητα Κηπουρείου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  3. ΠΑΓΩΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα Κρανέας

Συνδυασμός: «ΕΝΩΜΕΝΗ ΚΡΑΝΙΑ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΖΕΡΒΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  4. ΜΠΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  5. ΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  6. ΠΕΛΑΓΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Μικρολιβάδου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΒΑΡΣΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΓΟΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  3. ΝΙΑΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Κοινότητα Πηγαδίτσης

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΑΣΑΡΤΖΙΑΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΟΥΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Σιταρά

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

 

Δημοτική Ενότητα Γρεβενών

Κοινότητα Αγίων Θεοδώρων

Συνδυασμός: «ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΡΧΗ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΝΤΑΛΑΚΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  7. ΣΗΜΑΝΤΡΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  8. ΦΙΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Συνδυασμός: «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΒΕΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΛΕΤΤΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΜΠΑΣΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
  5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΨΕΥΤΟΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Αμυγδαλεών

Συνδυασμός: «ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΝΕΑ ΑΡΧΗ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΛΙΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  4. ΛΙΑΚΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  5. ΜΠΟΥΡΕΛΛΑ ΑΘΗΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Συνδυασμός: «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΓΚΑΣΙΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΩΜΑ
  2. ΔΕΙΝΟΠΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΛΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΝΤΙΝΟΠΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΠΑΤΣΙΑΡΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Βατολάκκου

Συνδυασμός: ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΕΡΡΙΚΟΥ

Κοινότητα Γρεβενών

Συνδυασμός: «ΓΡΕΒΕΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΕΝΕΡΓΑ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  2. ΒΑΣΔΑΡΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΣΟΥΖΗ) του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  3. ΓΚΑΜΠΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΖΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΣΠΙΘΑΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
  7. ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  8. ΛΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΜΟΥΤΣΙΑ‑ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  10. ΣΠΑΝΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  11. ΧΑΡΙΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Συνδυασμός: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΡΑΤΖΙΟΥ ΛΙΟΥΜΠΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  3. ΚΑΤΣΑΠΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΚΟΛΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΑ ΠΟΛΥΒΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  6. ΝΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  8. ΤΖΑΛΛΑ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΒΑΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΤΣΙΑΚΜΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΤΣΙΡΙΚΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  11. ΦΩΤΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

Συνδυασμός: «ΜΑΖΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΒΑΣΙ ΒΑΣΙΛΙΚΑ του ΤΕΦΙΚ
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΓΚΟΥΛΙΑΒΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΔΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΚΟΤΖΑΤΙΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΚΩΣΤΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  8. ΛΙΑΚΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  9. ΜΗΤΤΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ‑ MENTZIOY ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  11. ΠΑΪΣΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΠΑΠΑΝΑΟΥΜ ‑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  14. ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  15. ΣΛΙΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  16. ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  17. ΦΑΡΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Κοινότητα Ελάτου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
  3. ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΤΣΕΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

Κοινότητα Ελευθέρου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΟΤΖΑΜΕΧΤΑΡΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΤΣΙΠΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΘΩΜΑ

Κοινότητα Καλοχίου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Κυρακαλής

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Μεγάλου Σειρηνίου

Συνδυασμός: «ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
  2. ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΑΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΜΗΤΣΙΟΥ ΒΑΪΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΜΠΑΛΤΟΥΜΗ ΑΝΝΑ‑ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  5. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΗΛΙΑ

Κοινότητα Μυρσίνης

Συνδυασμός: «ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΘΕΟΚΛΗΤΟΥ
  2. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  3. ΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  4. ΤΣΙΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
  5. ΤΣΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ

Συνδυασμός: «ΠΡΟΟΔΟΣ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΕΜΠΡΙΚΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΚΡΙΤΑ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΑΒΒΑ
  3. ΠΕΡΤΖΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  4. ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΗΛΙΑ
  5. ΤΕΡΖΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΦΩΤΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΗΛΙΑ

Κοινότητα Ροδιάς

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΝΤΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΤΣΙΦΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΤΣΙΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Συνδένδρου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΛΥΣΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Κοινότητα Φελλίου

Συνδυασμός: «ΕΝΩΜΕΝΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΔΗΜΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  2. ΖΓΚΟΥΡΑ‑ΓΚΟΥΜΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΟΣΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΜΠΟΖΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΧΑΤΖΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΧΑΤΖΗΛΙΟΥ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Συνδυασμός: «ΝΕΑ ΕΛΠΙΔΑ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΒΑΪΝΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΚΑΝΤΗΡΑΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΟΥΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΜΠΑΛΙΑΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΒΡΑΑΜ

 

Δημοτική Ενότητα Δοτσικού

Κοινότητα Δοτσικού

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΤΣΙΟΥΜΠΕΡΗ ΜΕΡΟΠΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ

 

Δημοτική Ενότητα Ηρακλεωτών

Κοινότητα Αγίου Γεωργίου

Συνδυασμός: «ΟΙ ΤΣΟΥΡΧΛΙΩΤΕΣ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΑΛΕΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  4. ΠΕΓΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  5. ΤΖΗΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΦΑΣΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Συνδυασμός: «ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΒΛΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  3. ΚΑΝΟΥΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  4. ΚΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  5. ΚΩΣΤΑΡΕΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Αηδονίων

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Κιβωτού

Συνδυασμός: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΙΒΩΤΟΥ»,  στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
  2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΙΣΑΑΚ
  5. ΠΙΛΙΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  6. ΤΣΟΥΦΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Συνδυασμός: «ΜΑΖΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΒΩΤΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΑΒΒΑ
  4. ΡΕΪΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΤΣΟΥΦΛΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ

Κοινότητα Κληματακίου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Κοκκινιάς

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Μηλέας

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΓΙΑΓΚΟΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΔΕΛΗΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Πολυδένδρου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΤΖΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Ταξιάρχου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΛΩΝΑΡΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΝΤΕΜΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΘΩΜΑ
  3. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Θεόδωρου Ζιάκα

Κοινότητα Αλατόπετρας

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΜΗΤΣΑΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

Κοινότητα Αναβρυτών

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΦΛΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Κοινότητα Ζάκα

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΟΥΡΝΟΥΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΜΠΑΚΑΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΠΟΥΜΠΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Κοσματίου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΠΟΛΥΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Κοινότητα Λάβδα

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΖΙΩΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Κοινότητα Μαυραναίων

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΓΚΟΥΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ‑ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Μοναχιτίου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
  2. ΝΤΟΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

Κοινότητα Πανοράματος

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΠΑΠΑΞΑΝΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  3. ΤΕΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Πολυνερίου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΔΗΠΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ
  3. ΛΕΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Προσβόρρου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΟΤΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Κοινότητα Σπηλαίου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΒΑΒΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΡΑΜΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ

Κοινότητα Τρικώμου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΖΤΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Μεσολουρίου

Κοινότητα Μεσολουρίου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΙΟΥΛΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

 

Δημοτική Ενότητα Περιβολίου

Κοινότητα Περιβολίου

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΖΙΟΜΠΟΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  2. ΝΤΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Σαμαρίνης

Κοινότητα Σαμαρίνας

Συνδυασμός: «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΑΒΕΛΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΖΙΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΜΠΟΥΡΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  5. ΡΟΤΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΤΖΗΜΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  7. ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  8. ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Δημοτική Ενότητα Σμίξης

Κοινότητα Σμίξης

Συνδυασμός: «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΜΙΞΗ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΓΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  2. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΝΑΣΙΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΞΗΝΤΑΡΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ
  6. ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΦΑΣΕΓΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Συνδυασμός:  «ΣΜΙΞΙΩΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  2. ΛΕΒΕΝΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  3. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΜΠΟΥΝΤΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΒΙΟΡΕΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

 

Δημοτική Ενότητα Φιλιππαίων

Κοινότητα Φιλιππαίων

Συνδυασμός: «ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ», στον οποίο περιλαμβάνονται οι:

  1. ΜΗΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΝΤΙΝΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ

 

ΕΡΤ ΚΟΖΑΝΗΣ – Επιμέλεια: Μάκης Νασιάδης

 

Μοιράσου το άρθρο: