ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

 

Ι. Συνδυασμοί υποψηφίων δημάρχων, δημοτικών συμβούλων

 

  1. Συνδυασμός: «Ενέργεια για τον Δήμο Καστοριάς» με επικεφαλής την Σπύρου Αικατερίνη του Μιχαήλ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Αγίας Τριάδος

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Σάκης) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΒΛΑΧΑΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  4. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  5. ΚΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  6. ΚΟΚΟΖΟΓΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
  8. ΚΥΡΚΟΤΣΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  12. ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Αγίων Αναργύρων

  1. ΒΛΙΩΡΑ-ΔΡΑΜΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΣΑΜΠΑΝΗ-ΚΑΨΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Βιτσίου

  1. ΚΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΜΟΣΧΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Καστοριάς

  1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΡΑΒΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
  5. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΟΣΜΑ
  7. ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Μάνος) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  8. ΚΟΝΤΟΝΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΛΕΚΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  10. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  11. ΜΕΓΓΟΥΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΜΕΣΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  13. ΜΗΛΟΥΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  15. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΜΕΛΗ
  16. ΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  17. ΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  18. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  19. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  20. ΠΑΡΤΣΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  21. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΟΚΡΑΤΗ
  22. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  23. ΡΟΥΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  24. ΣΙΑΜΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  25. ΣΤΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  26. ΤΣΙΡΙΜΠΑΣΗ ΘΕΟΔΟΤΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  27. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Καστρακίου

  1. ΚΑΚΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΣΗΦ
  2. ΜΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΙΔΕΡΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Κλεισούρας

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
  2. ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Κορεστίων

  1. ΚΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΑΪΑΝΟΥ
  2. ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Μακεδνών

  1. ΔΑΓΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ
  5. ΠΕΤΣΑΛΝΙΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ
  6. ΠΟΔΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Μεσοποταμίας

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (Ρένα) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΟΣΕΤΣΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  4. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΣΑΒΒΑ
  6. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  7. ΤΟΚΑΤΛΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  8. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

 

  1. Συνδυασμός: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ με επικεφαλής τον Τίγκα Γεώργιο του Αλεξάνδρου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ

  1. ΔΑΛΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΛΑΟΚΡΑΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΡΑΣΧΟΥ-ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΣΑΛΒΑΡΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΣΙΝΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  8. ΦΟΥΛΙΔΟΥ-ΜΠΟΜΠΕΡ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΙΟΖΕΦ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΙΤΣΙΟΥ

  1. ΤΡΙΓΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΔΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΖΗΝΔΡΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΑΤΣΙΜΕΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΚΙΟΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΚΡΙΚΩΝΗ ΘΕΩΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  9. ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  10. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
  12. ΠΑΡΙΣΗ ΘΕΟΔΟΤΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  13. ΣΠΙΓΓΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  14. ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  15. ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  16. ΦΡΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  17. ΦΩΤΕΙΝΙΩΤΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  18. ΧΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  19. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΑΦΑΡΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ

  1. ΜΠΑΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ

  1. ΖΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΕΣΤΙΩΝ

  1. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΕΔΝΩΝ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΤΖΕΒΕΛΕΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

  1. ANTONIOU-ROLANDER GURLI DAMGAARD του VILHEM
  2. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  3. ΖΕΓΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΟΛΚΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. Συνδυασμός: «Συμμαχία Ευθύνης» με επικεφαλής τον Πετκανά Γεώργιο του Αποστόλου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Αγίας Τριάδοσ

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ (ΧΡΟΝΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  2. ΖΗΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΙΠΠΟΚΟΜΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  4. ΜΕΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΤΖΙΩΡΟΥ- ΠΛΙΑΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  10. ΤΣΟΥΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Αγίων Αναργύρων

  1. ΒΟΛΤΣΗ- ΒΛΑΧΑΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΘΕΜΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΠΑΡΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Βιτσίου

  1. ΠΑΡΤΣΑΝΗ – ΕΛΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΡΕΣΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Καστοριάς

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ -ΒΕΡΓΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΓΕΡΟΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  4. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ
  5. ΓΙΑΝΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΤΡΥΦΩΝΑ
  6. ΓΚΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  7. ΔΗΜΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  8. ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΖΗΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  11. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ -ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  13. ΚΥΡΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ (ΑΡΤΕΜΙΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  14. ΜΑΚΡΟΖΗΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  15. ΜΠΑΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  16. ΠΑΝΤΟΠΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  17. ΠΑΡΛΑΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  18. ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  19. ΣΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  20. ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  21. ΣΟΥΡΒΑΝΟΥ -ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  22. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  23. ΤΖΕΛΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  24. ΤΖΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  25. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
  26. ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  27. SAPOUNTZIS (ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ) CHRISTOS (ΧΡΗΣΤΟΣ) του THEODOROS

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Καστρακίου

  1. ΝΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΝΒΕΡ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚλεισούραΣ

  1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  1. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Κορεστίων

  1. ΓΡΑΙΣΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΠΑΠΠΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Μακεδνών

  1. ΓΙΑΜΠΑΝΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΘΕΟΦΑΝΗ
  2. ΖΗΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΠΟΔΑΡΑ ΜΠΟΥΣΗ ΑΡΣΕΝΟΗ (ΝΟΝΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΣΚΑΜΑΓΚΗ ΑΡΕΤΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΤΣΑΔΗΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Μεσοποταμίας

  1. ΑΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΖΥΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
  4. ΚΑΚΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΛΙΚΑ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΗ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ (ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

  1. Συνδυασμός: «τελευταία ευκαιρία» με επικεφαλής τον Ταμήλια Αλέξανδρο του Γεωργίου

ΤΑΜΗΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ

  1. Βαφειάδου Μαγδαλινή (Μάγδα) του Νικολάου
  2. Δούφλια Αναστασία του Γεωργίου
  3. Λυσίτση Αντωνία-Χελιδόνα του Γερμανού
  4. Μακρίδου Δήμητρα του Θεοδώρου
  5. Νικολαΐδης Αλέξανδρος (Κοκός) του Βασιλείου
  6. Σταυρόπουλος Κωνσταντίνος του Αιμίλιου
  7. Στουρνάρη Ζωή του Νικολάου
  8. Φωτιάδου Κυριακή του Ιωάννη

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

  1. Γκίτσος Θεόδωρος του Γεωργίου
  2. Ταγάρας Στέργιος του Νικολάου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

  1. Ανδρεόπουλος Βασίλειος του Κωνσταντίνου
  2. Γκονούλας Σέργιος του Γεωργίου
  3. Γρεβελής Θεόδωρος του Ηλία
  4. Εμμανουηλίδης Δημήτριος του Εμμανουήλ
  5. Καλενίτσα Νατάσσα του Δημητρίου
  6. Κοπιδάκη Αριάδνη του Ιωάννη
  7. Κύριο Δήμητρα του Ηλία
  8. Μακρή Αθηνά του Βασιλείου
  9. Μερτζανίδης Νικόλαος του Πέτρου
  10. Παπαβασιλείου Κρυστάλλω (Κρίστη) του Ευαγγέλου
  11. Παπαγεωργίου Φώτιος (Φώτης) του Αριστείδη
  12. Πασιώνας Παντελής του Παναγιώτη
  13. Παύλου Κωνσταντίνος (Αργυράκης) του Αργυρίου
  14. Πετρόπουλος Σταύρος του Κωνσταντίνου
  15. Πισμίχου Στυλιανή του Ματθαίου
  16. Πούρλη Αγλαΐα- Ιωάννα (Αίγλη) του Φρίξου
  17. Ρούφος Πέτρος του Ελευθερίου
  18. Σερεμετίδης Αντώνιος του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ

  1. Ρότσιας Ιωάννης του Ζήση

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ

  1. Δέσπας Ηλίας του Πέτρου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΕΣΤΙΩΝ

  1. Χριστάκος Σπυρίδων του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΕΔΝΩΝ

  1. Ευαγγέλου Αθανάσιος (Σάκης) του Κωνσταντίνου
  2. Ρίζος Δημήτριος του Νικολάου
  3. Σαμαράς Χαρίλαος (Χάρης) του Αναστασίου
  4. Συστάτσης Θωμάς του Ισίδωρου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

  1. Αντωνίου Γιάννα-Δάφνη του Αθανασίου
  2. Βλαντή Ευάγγελος του Τεφίκ
  3. Μιχαηλίδης Μιχαήλ του Γεωργίου
  4. Πυλοστόμου Αικατερίνη του Δημητρίου
  5. Σαββουλίδου Κυριακή του Νικολάου

 

  1. Α. Συνδυασμός: «ώρα για δουλειά», με επικεφαλής τον Κορεντζίδη Ιωάννη του Αναστασίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Αγίας Τριάδος

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΔΟΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΔΟΥΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  4. ΖΗΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΘΕΟΧΑΡΗ -ΠΑΠΑΔΑΜΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΚΟΣΜΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  10. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΜΑΝΩΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  12. ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Αγίων Αναργύρων

  1. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΟΥ
  2. ΚΟΡΕΝΤΣΙΔΟΥ ΕΡΙΦIΛΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  3. ΦΙΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Βιτσίου

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ – ΡΕΤΖΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΗΛΙΑ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Καστοριάς

  1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΜΟΡΦΙΛΗ (ΦΙΛΙΩ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΓΓΕΛΙΩ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΓΚΑΡΑ – ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΓΚΕΤΣΙΟΥ – ΡΟΝΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΚΟΣΜΑ
  6. ΚΟΝΤΣΟΥΛΑΣ (ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  7. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΟΠΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  8. ΛΙΑΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΛΙΤΣΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  10. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  11. ΜΗΤΑΛΙΔΗΣ ΚΙΜΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  12. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  13. ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
  14. ΜΠΟΥΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  15. ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ
  16. ΠΑΝΤΑΖΗ – ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  17. ΠΕΛΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΡΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  19. ΣΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  20. ΤΟΣΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  21. ΤΣΑΝΟΥΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  22. ΤΣΙΝΤΖΙΦΑ – ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΣΩΚΡΑΤΗ
  23. ΤΣΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  24. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  25. ΦΟΡΛΙΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  26. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  27. ΨΗΜΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Καστρακίου

  1. ΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΦΟΥΚΗ – ΛΙΑΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Κλεισούρας

  1. ΒΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΝΟΥΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Κορεστίων

1.ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2.ΣΑΛΒΑΡΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Μακεδνών

  1. ΓΑΒΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ
  2. ΓΑΪΤΑΝΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ ΝΑΟΥΜ του ΚΟΣΜΑ
  4. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Μεσοποταμίας

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΟΣΜΙΔΟΥ – ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
  3. ΜΙΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ – ΟΥΡΑΝΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΤΖΑΪΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
  8. ΦΟΥΛΙΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

Κοινότητα Καστοριάς

  1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΣΑΑΚ
  2. ΓΚΕΤΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΖΑΛΑΜΗΤΣΟΣ (ΖΑΛΑΣ) ΝΑΟΥΜ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  4. ΗΡΓΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΚΟΖΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΚΟΥΡΑΚΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΠΕΤΡΟΥ
  8. ΚΡΑΝΙΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ) του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  9. ΜΟΡΦΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  10. ΝΙΚΗΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΝΤΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  12. ΠΑΠΑΝΑΟΥΜ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
  13. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  14. ΠΑΤΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  15. ΠΗΤΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  16. ΡΗΜΟΥ-ΣΜΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  17. ΡΙΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

            ΙΙ. Συνδυασμοί συμβούλων κοινοτήτων με πληθυσμό άνω των 300 μόνιμων κατοίκων

 

Α. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΟΜΗΛΕΑΣ

Α. Συνδυασμός: «ΟΡΑΜΑ ΕΛΠΙΔΑΣ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΣΑΝΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΣΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΤΑΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  4. ΤΕΚΕΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΧΑΛΚΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Β. Συνδυασμός: «ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΑ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΕΜΟΡΦΙΛΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  5. ΣΕΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΗΣ

Α. Συνδυασμός: «ΛΕΥΚΗ ΕΝΩΜΕΝΗ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΜΑΚΑΛΗ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  2. ΛΥΣΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΜΑΤΚΑΡΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
  4. ΣΙΕΓΚΑΝΗ – ΤΑΜΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΑΞΙΜ
  5. ΣΙΟΥΤΚΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
  6. ΣΙΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Β. Συνδυασμός: «ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΑ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΒΕΚΙΑΡΗ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΦΥΣΣΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΙΑΚΩΝ

Συνδυασμός: «ΝΕΑ ΑΡΧΗ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

1 ΒΡΟΥΣΟΥΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙNΟΥ
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΜΠΕΖΑ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΝΑΤΣΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ

Συνδυασμός: «ΔΥΝΑΜΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  2. ΛΙΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΔΗΜΟΚΡΑΤΗ
  4. ΣΙΑΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΟΚΡΑΤΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ

Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  2. ΓΚΑΪΤΑΤΖΗ ΜΟΡΦΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΛΕΚΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Β. Συνδυασμός: «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ συζ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  5. ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  6. ΠΑΣΧΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

Α. Συνδυασμός: «ΝΙΚΗΤΗΣ, ο τόπος μας», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  3. ΖΗΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΘΕΜΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΡΟΜΛΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΑΒΒΑ
  7. ΠΕΤΡΕΝΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  8. ΤΖΑΜΠΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. Συνδυασμός: «ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΑΣΤΕ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΓΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΔΟΥΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  4. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  5. ΤΖΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Β. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΣ

Συνδυασμός: «ΕΥΗΜΕΡΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΚΙΤΣΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΗΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  3. ΠΑΡΔΕΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  6. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΤΖΗΜΑ ΛΙΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΤΖΗΜΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

Α. Συνδυασμός: «ΓΕΝΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΓΟΥΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
  3. ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΝΤΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  6. ΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΤΣΟΠΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  8. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΟΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. Συνδυασμός: «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  2. ΛΙΟΛΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΜΑΛΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
  4. ΝΙΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΣΟΛΑΤΣΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΤΖΙΩΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  8. ΨΩΜΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΘΙΑΣ

Συνδυασμός: «ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  2. ΗΛΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΤΖΟΓΚΑΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΧΟΥΛΙΒΑΤΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΣΣΟΤΟΠΟΥ

Συνδυασμός: «ΝΕΑ ΠΝΟΗ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΒΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  2. ΒΟΛΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΒΟΛΤΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  4. ΓΚΙΤΣΙΟΥ ΘΕΟΔΟΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΔΙΔΥΜΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΜΠΛΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΡΕΝΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΧΙΛΕΑ

 

Γ. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΙΤΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ

Συνδυασμός: «Όραμα Δημιουργίας», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΘΩΜΑ
  2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
  3. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΣΙΣΤΕΒΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΙΧΙΟΥ

Α. Συνδυασμός: «ΤΟ ΤΟΙΧΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΖΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  4. ΠΗΓΑΤΣΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΪΟΥ
  5. ΠΡΙΟΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  6. ΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗ – ΤΖΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Β. Συνδυασμός: «ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΔΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΕΛΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΙΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  3. ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  5. ΤΡΑΪΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΘΩΜΑ

 

Δ. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΕΣΤΙΩΝ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΒΡΟΥ

Συνδυασμός: «Η ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΕΙ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ
  2. ΜΠΙΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  3. ΡΟΜΠΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΣΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  5. ΣΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

Ε. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΕΔΝΩΝ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ

Α. Συνδυασμός: «ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΤΑΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΖΗΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΥ ΦΙΛΑΡΕΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΤΣΙΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Β. Συνδυασμός: «Τώρα Μπορούμε (για τον τόπο μας), του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΓΚΙΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  2. ΘΩΜΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΤΡΥΦΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

Συνδυασμός: «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΑΤΣΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  4. ΜΙΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΜΠΟΥΡΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ – ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΩΜΑ
  6. ΠΟΔΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

Α. Συνδυασμός: «ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΑΜΠΑΡΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΓΙΑΜΠΑΝΗ ΕΛΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΗΤΡΟΚΟΛΟΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΜΠΑΜΠΟΥΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  6. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  8. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Β. Συνδυασμός: «ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΓΚΕΛΗΜΑΝΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ
  4. ΜΠΟΥΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  5. ΣΙΟΠΟΒΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

 

Ε. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Α. Συνδυασμός: «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι παρακάτω:

  1. ΚΟΤΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΙΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΖΗΣΗ
  3. ΜΙΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Β. Συνδυασμός: «ΠΑΡΩΝ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

Α. Συνδυασμός: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι παρακάτω:

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΧΑΤΑΒΑΣ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΕΡΑΜΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  5. ΜΑΣΚΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΤΙΜΙΤΡΙΪ
  7. ΦΟΥΛΙΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΙΠΙΝΑ) του ΔΑΜΙΑΝΟΥ

Β. Συνδυασμός: «Η πλάκα τέλος», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΩΣΑΝΑ (ΣΟΝΙΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
  5. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  6. ΤΣΑΚΛΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΧΑΙΡΙΣΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΙΝΟΗΣ

Συνδυασμός: «Δύναμη Ευθύνης», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι:

  1. ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ
  3. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΤΡΑΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

 

ΙΙΙ. Υποψήφιοι πρόεδροι κοινοτήτων με πληθυσμό έως 300 μόνιμων κατοίκων

 

Α. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΥΓΗΣ

  1. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΜΟΡΦΟΚΚΛΗΣΙΑΣ

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΔΟΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΣΑΚΟΝΗΣ

  1. ΚΑΖΕΠΙΔΗΣ ΜΩΫΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΤΣΙΑΤΣΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

Β. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΙΤΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΥΣΣΙΝΕΑΣ

  1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΞΥΑΣ

  1. ΜΑΡΚΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
  2. ΣΕΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΚΕΡΑΣΟΥ

  1. ΚΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ
  2. ΤΕΡΨΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΟΣΜΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ

  1. ΝΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Γ. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ

  1. ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΝΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΕΡΟΠΗΓΗΣ

  1. ΜΠΑΜΠΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΠΙΤΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  3. ΤΡΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΤΣΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΖΗΣΗ

 

Δ. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ

  1. ΑΡΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΚΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΣΙΑΒΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

Ε. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΕΣΤΙΩΝ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

  1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΑΒΒΑ
  2. ΜΑΖΓΑΛΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΙΩΝΟΣ

  1. ΓΙΟΥΒΕΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

  1. ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΦΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΠΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΤΡΕΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΚΑΜΠΟΥ

  1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΑ

  1. ΚΑΝΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΜΠΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  3. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΛΑΡΩΝ

  1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Ζ. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

  1. ΠΕΛΑΓΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΕΡΙΑΣ

  1. ΕΥΣΤΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  2. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΕΡΤ ΚΟΖΑΝΗΣ – Επιμέλεια: Μάκης Νασιάδης

Μοιράσου το άρθρο: