ΔΗΜΟΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

 

Συνδυασμοί και υποψήφιοι δήμαρχοι και δημοτικοί σύμβουλοι

 

  1. Συνδυασμός: «ΒΕΛΒΕΝΤΟ ΕΝΩΜΕΝΟ ΔΥΝΑΤΟ», με επικεφαλής τον Στεργίου Εμμανουήλ (Μανώλη) του Κωνσταντίνου
  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  3. ΑΧΙΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΗΝΩΝΟΣ
  4. ΓΚΑΤΖΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ
  6. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΓΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  7. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  8. ΖΟΡΖΟΒΙΛΗΣ (ΤΣΙΝΤΖΙΡΑΣ) ΖΗΝΩΝ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ
  9. ΚΑΜΚΟΥΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΚΑΤΛΙΑΚΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΚΟΣΚΟΥΡΑ  ΑΔΑΜ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΚΟΥΚΟΛΗ ΚΛΙΓΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
  14. ΚΟΥΣΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ
  15. ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  16. ΜΑΛΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  17. ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  18. ΤΡΑΝΤΑ ΕΛΑΦΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  19. ΤΡΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΕΣΤΟΡΟΣ
  20. ΤΣΕΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  21. ΤΣΙΤΣΙΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

  1. Συνδυασμός: «ΒΕΛΒΕΝΤΟ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΑΖΙ», με επικεφαλής τον Τέτο Νικόλαο του Δημητρίου
  1. ΒΑΓΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
  3. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ιωάννη
  4. ΓΙΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  5. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Κωνσταντίνου
  6. ΚΑΚΟΥΛΗ ΣΥΜΕΛΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  7. ΚΑΡΔΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
  8. ΚΟΥΚΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΛΟΡΙΔΑΣ ΦΑΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΜΑΝΩΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  11. ΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΗ
  12. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΗΝΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΠΑΠΑΜΙΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  14. ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ
  15. ΠΛΙΑΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  16. ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
  17. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. Συνδυασμός: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ», με επικεφαλής την Γκαμπράνη Ειρήνη του Νικολάου
  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ
  3. ΒΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΓΚΑΜΠΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  6. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΚΑΡΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
  10. ΣΙΟΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  11. ΣΙΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΣΤΑΜΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  13. ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  14. ΤΖΑΤΖΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  15. ΤΣΙΑΜΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΤΣΟΤΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  17. ΦΛΕΣΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Συνδυασμοί υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας

Τοπική Κοινότητα Βελβεντού

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΑΡΑΛΗΣ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  2. ΖΥΓΑΝΙΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΛΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΚΟΥΚΑΛΗΣ ΖΗΝΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΜΥΛΩΝΑ ΚΑΡΑΧΙΤΟΥ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΙΤΗ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  5. ΜΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΝΔΡΙΤΣΑ ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  7. ΤΖΑΤΣΟΥ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΔΗ ΒΑΪΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αγίας Κυριακής

  1. ΖΟΥΖΩΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  1. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καταφυγίου

  1. ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΤΖΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πολυφύτου

  1. ΒΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  2. ΡΑΦΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

 

ΕΡΤ ΚΟΖΑΝΗΣ- Επιμέλεια: Μάκης Νασιάδης

 

Μοιράσου το άρθρο: