Μετά την κλήρωση των πρωταθλημάτων που διεξήχθη στα γραφεία της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, για την Α2 Εθνική κατηγορίας γυναικών στον 1ο όμιλο Νότου θα συμμετάσχει η ομάδα του Πελασγού.

Στην Πρεμιέρα του πρωταθλήματος η ομάδα της Μεγαλόπολης θα αντιμετωπίσει εντός έδρας τον Παναθηναϊκό, ενώ την 2η αγωνιστική ταξιδεύει στα Χανιά όπου θα αντιμετωπίσει τον ΟΑ Χανίων.

Το αναλυτικό πρόγραμμα του Πελασγού στο προσεχές πρωτάθλημα της Α2 Εθνικής κατηγορίας γυναικών έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική – 27/10/18

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

2η Αγωνιστική – 04/11/18

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

3η Αγωνιστική – 11/11/18

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

4η Αγωνιστική – 18/11/18

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

5η Αγωνιστική – 25/11/18

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

6η Αγωνιστική – 02/12/18

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

7η Αγωνιστική – 09/12/18

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

8η Αγωνιστική – 16/12/18

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

9η Αγωνιστική – 13/01/19

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

10η Αγωνιστική – 20/01/19

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

11η Αγωνιστική – 27/01/19

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

– Αντίστροφα στον δεύτερο γύρο

ΠΗΓΗ ΦΩΤΟ: www.eurokinissi.gr

Μοιράσου το άρθρο: