Την εκλογική διακήρυξη της παράταξης, εν’ όψει των περιφερειακών εκλογών, έδωσε στη δημοσιότητα η Ανταρσία στο Μωριά.

Δόθηκαν 40 ονόματα υποψηφίων, ενώ θα ακολουθήσουν και άλλα ονόματα.

Οι υποψήφιοι για όλες τις περιφερειακές ενότητες, έχουν ως εξής:

1. Βαχαβιόλος Φάνης Μισθωτός Μηχανικός (Λακωνία)
2. Γεώργα Παναγιώτα Φιλόλογος (Αργολίδα)
3. Γεωργαντά Χριστίνα Φοιτήτρια (Αρκαδία)
4. Γεωργαντόπουλος Παναγιώτης Αυτοαπασχολούμενος μέλος της Ένωσης Δικαίων (Αρκαδία)
5. Γεωργιοπούλου Κωνσταντίνα Εκπαιδευτικός (Αργολίδα)
6. Γεωργιτσοπούλου Έφη Φοιτήτρια (Μεσσηνία)
7. Γιακουμής Στάθης Ιδιωτικός Υπάλληλος (Τεχνικός Υπολογιστών) (Μεσσηνία)
8. Διαμαντοπούλου Γιολάντα Τοπογράφος Μηχανικός Ιδιωτική Υπάλληλος (Αρκαδία)
9. Ζάκκα Αντωνία Άνεργη (Αργολίδα)
10. Ηλιάδου Ευτυχία Δανάη Ψυχίατρος (Αρκαδία)
11. Καλλίρη Πένη Φοιτήτρια (Κορινθία)
12. Καπετανάκη Γαρυφαλλιά Εκπαιδευτικός Δ.Ε. (Μεσσηνία)
13. Κασσελούρης Χρήστος Οφθαλμίατρος (Αρκαδία)
14. Κοκκίνης Δημήτρης Άνεργος (Λακωνία)
15. Κολωνιώτου Νατάσσα Εκπαιδευτικός Μέλος Δ.Σ. Π.Ε. Ν. Αργολίδας (Αργολίδα)
16. Κούβαρη Δέσποινα Εκπαιδευτικός Π.Ε. (Λακωνία)
17. Λαδά Χριστίνα Εκπαιδευτικός Μέλος Δ.Σ. Π.Ε. Ν. Μεσσηνίας (Μεσσηνία)
18. Λέκας Παναγιώτης Εκπαιδευτικός (Κορινθία)
19. Μαρκάκος Τάσος Γιατρός (Λακωνία)
20. Μπουγιούκος Κώστας Καθηγητής Πανεπιστημίου Diderot Παρισίου (Αργολίδα)
21. Μπούτσης Γεώργιος Οικοδόμος – Εργατοαγρότης (Μεσσηνία)
22. Νικητάκη Παναγιώτα Φοιτήτρια (Λακωνία)
23. Νίκου Δονάτος Ιδιωτικός Υπάλληλος (Μεσσηνία)
24. Ντοκόπουλος Νίκος Φοιτητής (Μεσσηνία)
25. Ντρενογιάννη Κωνσταντίνα Εκπαιδευτικός Μισθωτή ιδιωτικός υπάλληλος (Λακωνία)
26. Παναγόπουλος Παναγιώτης Φιλόλογος (Μεσσηνία)
27. Παπαγεωργίου Δημήτριος Λογιστής (Αρκαδία)
28. Παπαδημητρίου Χάρης Αγρότης (Κορινθία)
29. Παπαχρόνης Δημήτρης Εκπαιδευτικός Π.Ε Μέλος Δ.Σ Σ.Ε.Π.Ε Αρκαδίας (Αρκαδία)
30. Πετροπούλου Ζωή Γεωπόνος (Μεσσηνία)
31. Ρόθος Μιχάλης Φοιτητής (Μεσσηνία)
32. Σκοπέτου Νίκη Φοιτήτρια (Μεσσηνία)
33. Σμαρδάς Ανδρέας Φυσικοθεραπευτής (Αρκαδία)
34. Σπυρόπουλος Γιώργος Φοιτητής (Μεσσηνία)
35. Στάθης Γιώργος Αγρότης Αντιπρόεδρος Συλλόγου λαικών αγορών Ν. Λακωνίας (Λακωνία)
36. Σταυρακάκης Νίκος Εργάτης (Λακωνία)
37. Ταραβίρας Γεώργιος Πολιτικός Μηχανικός (Αργολίδα)
38. Τζαμουράνης Γεώργιος Τοπογράφος Μηχανικός (Μεσσηνία)
39. Φουντουλάκης Βαρθολομαίος Εκπαιδευτικός Δ.Ε. Μέλος ΕΛΜΕ Ν. Μεσσηνίας (Μεσσηνία)
40. Φωτιάδης Κλαύδιος Άνεργος Ξυλουργός (Αργολίδα)

δελτίο Τύπου
φωτό: Στ. Ζορμπαλάς

Μοιράσου το άρθρο: